НОВИНИ

Заяви адвоката Трампа не вплинуть на підтримку України з боку США - Волкер

За словами спецпредставника Держдепу США, слід відрізняти "справжні відносини з Україною" від того, що з'являється в американських ЗМІ.
Спецпредставник Державного департаменту Сполучених Штатів Америки Курт Волкер заявив, що заяви адвоката американського президента Руді Джуліані, а також звинувачення на адресу сина Джо Байдена, пов'язані з Україною, не вплинуть на підтримку Вшингтона українського народу. Про це повідомляє "Укрінформ".
 

Зазначається, що дана заява прозвучала під час виступу у Фонді Карнегі за міжнародний мир.

 

За його словами, слід відрізняти "справжні відносини з Україною", контакти з новою президентською командою від того, що з'являється в американських ЗМІ перед виборами президента США.

 

"Це все наш внутрішній політичний наратив", - зауважив Волкер. Зокрема, він підкреслив, що президент Володимир Зеленський "не має жодного відношення" до подій 2016 року під час попередніх виборів у США.

 

Крім того, Волкер допустив, що в Україні є "інші люди", які прагнуть використати питання внутрішньої політики США як засіб для власного політичного просування.

 

"Вони, може, й намагаються так діяти, але я не думаю, що це вплине на політику США. І я не думаю, що це вплине на те, що збирається робити Володимир Зеленський в Україні", - додав він.

 

Раніше Джуліані назвав ім'я "ворога Трампа" в оточені обраного президента України Володимира Зеленського. За словами Джуліані, "ворогом Трампа" в оточенні Зеленського є нардеп Сергій Лещенко, який допоміг Демократичній партії США під час президентських виборів у 2016 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.