НОВИНИ

В Україну повернулися п’ятеро моряків із затриманого в Єгипті танкера Sea Shark

Ще четверо українців мають повернутися у вівторок, 28 травня.

В Україну повернулися п'ятеро українських моряків з танкера "Sea Shark", який в грудні минулого року затримали в Єгипті за незаконний перетин кордону. Про це у понеділок, 27 травня, повідомляє  ТСН.

 

Як зазначається, зранку четверо з 17 українських мореплавців прилетіли в Одесу, ще один – в Херсон. Ще четверо українців мають повернутись завтра, 28 травня.

 

Водночас капітан Нестеренко та ще восьмеро моряків наразі перебувають на військовій базі в порту Айн-Сохна неподалік від Каїра. Коли їх звільнять, невідомо.

 

Телефоном капітан розповів, що у грудні судно дрейфувало у відкритому морі, і в територіальні води Єгипту зайшло випадково. Компанії-судновласнику Єгипет виставив штраф, а у членів екіпажу забрали документи. Чоловіки, яких нарешті відпустили додому, кажуть - з ними поводилися гірше, ніж з полоненими.

 

"Найважчий період був, коли екіпаж розбили по групах і зачинили вже в приміщеннях. Не дали вільного переміщення судном і почали вже застосовувати силу", - повідомив Геннадій Навоєнко.

 

Напередодні з'явилась інформація, що решту екіпажу разом з українським капітаном звільнено і направлено в готель. Повідомлялось, що всі вони очікують оформлення відповідних документів і повернення додому. 

 

Нагадаємо, про те, що єгипетський флот утримує вантажний танкер з нафтою Sea Shark, на борту якого перебувають 17 українських моряків, стало відомо 19 травня.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.