НОВИНИ

Окупанти на Донбасі примусово збирають кошти з бойовиків на оплату "паспортизації"

Водночас отримання російських паспортів за прискореною процедурою коштує значно дорожче, ніж офіційне оформлення.

На Донбасі російське окупаційне командування примусово збирає кошти з особового складу на оплату "паспортизації". Про це у понеділок, 27 травня, під час брифінгу повідомив речник Міністерства оборони Максим Праута.

 

За його словами, російські окупаційні адміністрації на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей активізували заходи з оформлення російських паспортів місцевим жителям "першочергової категорії" (співробітникам окупаційних адміністрацій, "державних установ" і "силових структур", у тому числі військовослужбовцям 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ).

 

"Зокрема, командири підрозділів російсько-окупаційних військ у примусовому порядку збирають кошти з підпорядкованого особового складу з метою виконання розпорядження командування щодо паспортизації. При цьому отримання російських паспортів за прискореною процедурою коштує значно дорожче, ніж оплата їхнього офіційного оформлення", - зауважив Праута.

 

Як повідомлялося, на окупованому Донбасі російські офіцери розповсюджують інформацію про можливе підвищення зарплат бойовикам із числа місцевого населення у разі прийняття ними громадянства Російської Федерації. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.