НОВИНИ

Коломойський вважає, що Україні потрібно оголосити дефолт

На переконання олігарха, США і Євросоюз повинні повністю списати борги Києву як компенсацію за боротьбу з Російською Федерацією.

Оліхарх Ігор Коломойський закликав оголосити в Україні дефолт за прикладом Греції. Про це він заявив в інтерв’ю Financial Times.

 

"На мою думку, ми повинні повестися з нашими кредиторами, як Греція. Це приклад для України", - заявив Коломойський.

 

Коломойський вважає, що дефолт немає нічого страшного: "Скільки разів Аргентина оголошувала дефолт? І нічого, реструктуризували".

 

Він вважає, що перемога Володимира Зеленського на недавніх президентських виборах свідчить про втому українців від вимог Міжнародного валютного фонду (МВФ).

 

"Якщо Зеленський буде слухати (Захід) і не приймати власних рішень, він закінчить, як Порошенко. У нього будуть такі ж рейтинги - 5, 10, 15 замість 73%", - заявив Коломойський.

 

На думку українського бізнесмена, Сполучені Штати і Євросоюз повинні повністю списати борги України як компенсацію за боротьбу з Російською Федерацією.

 

"Це ваша гра, ваша геополітика. Вас не цікавить Україна. Ви хочете нашкодити Росії, а Україна - просто виправдання", - підкреслив Коломойський.

 

Відзначимо, в 2015 році Греція стала першою розвиненою країною, яка не повернула МВФ значну кількість грошей кредиту.

 

Нагадаємо, 18 квітня екс-президент Петро Порошенко заявив, що суду щодо "ПриватБанку" загрожує Україні багатомільярдними збитками і дефолтом.

 

18 квітня Окружний адміністративний суд міста Києва за позовом Ігоря Коломойського ухвалив рішення, яким встановив процедуру виведення «Приватбанку» з ринку за участю держави такою, що порушує норми чинного законодавства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.