НОВИНИ

Окупанти передали українській стороні 60 засуджених - Денісова

Загалом протягом 2014 – 2019 років вдалося перемістити з окупованої території 454 засуджених.

Українська сторона прийняла ще 60 ув'язнених, переданих з тимчасово окупованої території Луганської області для подальшого відбування покарання. Про це у п'ятницю, 24 травня, уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова повідомила у Facebook.

 

"Знову я на мосту у Щасті. Забрала 60 громадян України, які перебували в пенітенціарних установах Луганської області та на момент окупації Донбасу були затримані або відбували покарання за скоєні злочини", - написала омбудсмен.

 

 

Вона нагадала, що це вже п’ятий етап передачі ув’язнених з ОРЛО. За словами Денісової, з грудня 2018 року по травень 2019-го переміщено 255 засуджених, із них 105 осіб або їхні родичі безпосередньо зверталися до українського омбудсмена із заявами про переведення.

 

"Всього, разом з особами, яких переведено з окупованої частини Донецької області – переміщено 268 засуджених. З них вже 46 осіб звільнено", - додала уповноважений ВР.

 

 

Денісова звернула увагу, що загалом протягом 2014 – 2019 років переведено 454 засуджених.

 

 

Омбудсмен додала, що готова забрати всіх громадян України, які відбувають покарання в окупованій частині Донбасу і висловили бажання переміститися на контрольовану урядом України територію для продовження відбування покарання.

 

Як повідомлялося, 22 квітня, у місті Щастя Луганської області представники окупаційної адміністрації передали українській стороні 60 засуджених. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.