НОВИНИ

ЦВК оголосила початок виборчої парламентеської кампанії

Сліпачук заявила, що запит суспільства щодо оновлення парламенту має праву на реалізацію у правових межах.

Голова ЦВК Тетяна Сліпачук оголосила про початок виборчої парламентської кампанії з 24 травня.

Вона зазначила, що сьогодні в офіційній газеті центральних органів влади "Урядовий кур'єр" опубліковано указ президента Володимира Зеленського про розпуск Ради. У зв'язку з цим, виборчий процес починається з наступного дня після публікації указу.

 

"Після опублікування указу президента про дострокове припинення повноважень Верховної Ради та призначення позачергових виборів і відповідно до закону про вибори народних депутатів, виборчий процес позачергових виборів депутатів починається з наступного дня після опублікування указу, тобто 24 травня 2019 року без прийняття Центральною виборчою комісією будь-якого рішення щодо його початк", - заявила вона.

 

Вона заявила, що ЦВК готовий забезпечити прозорі та легітимні парламентські вибори. Сліпачук заявила, що запит суспільства щодо оновлення парламенту має право на реалізацію у правових межах.

 

"І президент України, і парламент, і політичні партії та кандидати у депутати, які мають намір брати участь у виборах мають усвідомлювати відповідальність за легітимність виборчого процесу та його результату", - заявила вона.

 

Нагадаємо, Зеленський провів зустріч з лідерами фракцій і заявив, що головним аргументом для розпуску Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.