НОВИНИ

Deutsche Bank повинен передати документи про фінанси Трампа Конгресу США - рішення суду

Суд відхилив позов Трампа та членів його родини, які намагалися заборонити видачу цих документів.

Deutsche Bank та фінансова компанія Capital One повинні передати двом комітетам Конгресу Сполучених Штатів Америки матеріали, пов'язані з фінансами американського президента Дональда Трампа.

 

Зокрема, таке рішення ухвалив у середу, 22 травня, суд у Нью-Йорку, відхиливши позов Трампа та членів його родини, які намагалися заборонити видачу цих документів.

 

Так, у квітні комітети Палити представників з розвідки та фінансів відправили до Deutsche Bank та низки інших фінансових установ повістки в рамках розслідування справи про фінанси Трампа. Мова йшла про підозри у можливому впливі іноземних суб'єктів, зокрема РФ, на президента США, членів його родини або помічників.

 

Водночас Трамп та члени його родини звернулися до суду з попереджувальним позовом до Deutsche Bank. Адвокати Трампа вважали вимогу Палати представників розкрити його фінансову звітність спробою вторгнення до приватної сфери та бізнес з метою завдати йому політичної шкоди.

 

Крім того, у березні генеральний прокурор Нью-Йорку Летиція Джеймс спрямувала до Deutsche Bank запит щодо позик, які були надані основній компанії Трампа The Trump Organization, а також матеріали щодо наміру цієї компанії придбати футбольний клуб "Баффало Біллс". Того ж місяця банк почав передавати слідчим документи.

 

Раніше опитування показало, що рейтинг Трампа впав до рекордного у 2019 році рівня після публікації розслідування Мюллера щодо втручання Росії в американські вибори президента 2016 року. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.