НОВИНИ

Кернес задекларував чужу хату?

Харківський міський голова Геннадій Кернес у оприлюдненій напередодні деклараці про доходи за 2010 рік вказав не свою адресу.

У декларації зазначено адресу проживання: вул. Басейна, 76, - це приватний сектор на околиці Салтівки, недалеко від окружної дороги.

Видання описує її так: старий будинок з горищем, невеликий дворик, викладений тротуарною плиткою, з гаражем і альтанкою.

У дворі немає собаки, на вікнах будинку - прості тюлеві фіранки. У самому будинку вчора вдень двері ніхто не відчинив, хоча, як з'ясувалося, крім нашого голови тут прописана сім'я з чотирьох чоловік, а Геннадія Адольфовича місцеві жодного разу не бачили, але чули ще двадцять років тому, ніби він прописаний тут, відзначає газета.

«У цьому будинку все життя живуть Ярмаки. Викладач університету вже похилого віку, Володимир Іванович, його теща, син і онук, - розповіла сусідка мера Тетяна Василівна. - Подейкують, що Геннадій Адольфович знайомий з Володимиром Івановичем більше двадцяти років, а на початку дев'яностих допоміг йому з установкою стаціонарного телефону».

Згідно з декларацією Кернеса, загальна сума сукупного його доходу у 2010 році склала 140 974,87 грн, у тому числі зарплата – 118 522,81 грн. У власності мера Харкова знаходяться два легкових автомобілі: Porsche 911 Carrera і Mercedes Benz S550.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.