НОВИНИ

Полторак представив ЗСУ нового начальника Генштабу

Міністр оборони зазначив, що перед Русланом Хомчаком стоїть багато завдань, перш за все - відсіч збройної агресії з боку Російської Федерації.

Міністр оборони України Степан Полторак у четвер, 23 травня, представив Збройним силам України нового начальника Генерального штабу України Руслана Хомчака. Про це повідомляє РБК-Україна.

 

Полторак вручив Хомчаку відповідне посвідчення та побажав йому успіхів та перемог на новій посаді, відзначивши бойовий досвід нового керівника Генштабу.

 

"Руслан Борисович точно не є новою людиною для Збройних сил. Він пройшов службу на всіх командних посадах, починаючи від командира взводу. Він дуже добре знає проблеми, знає над чим потрібно працювати і в мене немає сумніву в тому, що якість виконання нових завдань буде нарощуватися, ефективність підвищуватися і Збройні сили будуть готові до виконання завдань, які визначені законодаством" - сказав Полторак.

 

Він зазначив, що перед новим начальником Генштабу стоїть багато завдань, перш за все - відсіч збройної агресії з боку Російської Федерації.

 

Також міністр оборони подякував попереднику Хомчака - Віктору Муженку - за його роботу у Генштабі у "найважчий час для України".

 

"Він взяв величезний тягар за долю Збройних сил і за долю нашої країни", - сказав він.

 

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський призначив на посаду голови Генерельного штабу України Руслана Хомчака.

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.