НОВИНИ

Янукович дозволив УЄФА не платити податки під час Євро-2012

Президент України Віктор Янукович підписав Закон України №3292-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування УЄФА». Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Про це повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Згідно з документом, у період проведення фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року в Україні не підлягає оподаткуванню дохід (прибуток), отриманий УЄФА за результатами діяльності в Україні, в тому числі винагороди від продажу комерційних прав. Також передбачено, що на період дії закону «Про організацію та проведення фінальної частини Чемпіонату Євро-2012 в України» звільняються від оподаткування ПДВ операції з постачання УЄФА квитків і послуг, що є невід'ємною частиною квитка, тимчасово на період дії закону, до 1 вересня 2012.

Нагадаємо, Верховна Рада України звільнила УЄФА від оподаткування прибутку, отриманого в Україну в період проведення фінальної частини Чемпіонату Євро-2012. За відповідні зміни до Податкового кодексу України (№ 8332) 21 квітня проголосували 266 карток народних депутатів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.