НОВИНИ

Окупанти перевіряють документи на землю у жителів Донбасу

Таким чином російські окупаційні адміністрації посилюють контроль за населенням тимчасово окупованої території.

Окупаційна адміністрація на Донбасі почала перевіряти документи на нерухомість та інше майно у мирних мешканців окупованих територій. Про це у середу, 22 травня,  повідомляє прес-центр Міноборони із посиланням на дані Головного урпавління розвідки.

 

Зазначається, що таким чином російські окупаційні адміністрації посилюють контроль за населенням тимчасово окупованої території.

 

"Представниками т.зв. "силових структур" окупантів розпочато перевірку громадян, які проживають у приватних оселях на наявність у них документів на право власності, у т.ч. на земельні ділянки", - йдеться у повідомленні.

 

У відомстві не виключають, що таким чином бойовики намагаються виявити для подальшої т.зв. "націоналізації" будівлі та землю, власники яких виїхали на підконтрольну українській владі територію.

 

Як повідомлялося, восьмеро військовослужбовців Збройних сил України у середу, 22 травня, помилково відхилилися від визначеного маршруту на окупованій частині Донбасу в районі населеного пункту Новотроїцьке та потрапили у полон російських бойовиків. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.