НОВИНИ

Жоден із законопроектів Зеленського не включили до порядку денного

Депутати не підтримали президентський законопроект № 10319 "Про внесення змін до закону "Про вибори народних депутатів України".

Верховна Рада України у середу, 22 травня, не включила до порядку денного жоден із законопроектів, поданих президентом України Володимиром Зеленським.

 

 

Зокрема, Рада не включила до порядку денного законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" щодо здійснення закупівель під час виборчого процесу".

 

За включення зазначеного проекту закону до порядку денного проголосувало лише 127 народних депутатів із необхідних 226-ти.

 

Також Рада не змогла включити в порядок денний президентський законопроект № 10319 "Про внесення змін до закону «Про вибори народних депутатів України".

 

За включення документа в порядок денний проголосували 92 депутати за мінімально необхідних 226-ти.

 

Як повідомлялося, у Верховній Раді України у середу, 22 травня, зареєстрували проект закону "Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку зі зміною виборчої системи для виборів народних депутатів України".

 

Голова Верховної ради Андрій Парубій у вівторок, 21 травня, підписав розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання парламенту на 22 травня. 

 

Нагадаємо, 21 травня президент Володимир Зеленський звернувся до Парубія з проханням про скликання 22 травня позачергового засідання парламенту для розгляду змін в закон про вибори народних депутатів. 

 

21 травня Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.