НОВИНИ

У Раді зареєстрували законопроект про зміну виборчої системи в Україні

Проект закону визначено президентом як невідкладний.

У Верховній Раді України у середу, 22 травня, зареєстрували проект закону "Про внесення змін до деяких законів України у зв'язку зі зміною виборчої системи для виборів народних депутатів України". Відповідна інформація розміщена на сайті парламенту України.

 

Документ зареєстровано сьогодні під номером 10319. Суб'єкт права законодавчої ініціативи - президент України. Проект закону визначено президентом як невідкладний.

 

Як повідомлялося, голова Верховної ради Андрій Парубій у вівторок, 21 травня, підписав розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання парламенту на 22 травня. 

 

Нагадаємо, 21 травня президент Володимир Зеленський звернувся до Парубія з проханням про скликання 22 травня позачергового засідання парламенту для розгляду змін в закон про вибори народних депутатів. 

 

Як повідомлялося, 21 травня Зеленський підписав указ "Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів". Про це йдеться на сайті глави держави. Президент постановив призначити позачергові вибори до Верховної Ради України на 21 липня 2019 року.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.