НОВИНИ

Супрун закликала ООН виключити Російську федерацію з Ради Безпеки

Супрун наголосила, що Росія для участі в Радбезі ООН повинна вивести свої війська з території Донбасу та Криму, а також звільнити всіх полонених.

Виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун закликала виключити Росію з Ради Безпеки ООН. Про це у вівторок, 21 травня, вона зазначила у своїй промові на 72 сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я у Женеві.

 

"ООН не повинна терпіти присутність Російської Федерації в Раді Безпеки, поки та не повернеться до системи міжнародного права", - сказала Супрун.

 

Вона зазначила, що це стосується виведення російських військ з території Донбасу та Криму, звільнення всіх військовополонених та політичних в'язнів.

 

В.о. міністра також закликала Всесвітню організацію охорони здоров'я (ВООЗ) та інші міжнародні організації відмовитись від російського фінансування, щоб не стати "заручниками Кремля". Вона також зазначила, що необхідно зберегти і розширити санкції проти Росії.

 

Як повідомлялося, Рада безпеки ООН на засіданні 20 травня відмовилася розглядати ухвалений в Україні Закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної". 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.