НОВИНИ

Мін'юст зареєстрував партію Вакарчука

Партія "Голос" була створена на основі політичної партії, яку зареєстрували в 2015 році, щоб йти на місцеві вибори.

Міністерство юстиції у вівторок, 21 травня, зареєструвало партію "Голос", з якою її лідер Святослав Вакарчук збирається йти на парламентські вибори. Про це йдеться у повідомленні партії у Facebook.

 

Зазначається, що партія була створена на основі політичної партії, яку зареєстрували в 2015 році, щоб йти на місцеві вибори.

 

"Ми розуміли, що часу у нас буде трохи і ми можемо не встигнути самостійно зареєструвати свою партію. Тому наші партнери з малого і середнього бізнесу дозволили нам використовувати свою партію, яку вони зареєстрували в 2015 році, щоб йти на місцеві вибори. Ми перереєстрували її в партію "Голос" і йдемо на вибори", - наголосила керівник штабу партії Юлія Клименко.

 

 

Нагадаємо, 16 травня під час представлення власного політичного проекту ''Голос'' Вакарчук представив п'ятьох членів команди. Зокрема біля Вакарчука стали Юлія Клименко (екс-заступник міністра економіки Айвараса Абромавичуса), Ярослав Юрчишин (екс-виконавчий директор Transparency International Ukraine), Андрій Шараскін (колишній актор і режисер та боєць ДУК ‘’Правий сектор’’), кардіолог Юрій Соколов та Соломія Бобровська (екс-заступник голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі).

 

Як повідомлялося, лідер гурту ‘’Океан Ельзи’’ Святослав Вакарчук вирішив балотуватися на майбутніх виборах до Верховної Ради на чолі партії ‘’Голос’’. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.