НОВИНИ

Президент Ірану відмовився від будь-яких переговорів зі США

Хасан Роухані закликав уряд отримати більше повноважень для управління економікою.

Президент Ірану Хасан Роухані відмовився від будь-яких переговорів із Сполученими Штатами Америки і закликав уряд отримати більше повноважень для управління економікою, що постраждала від санкцій у рамках "економічної війни" Вашингтону. Про це повідомляє агентство Reuters.

 

"Сьогоднішня ситуація не підходить для переговорів, і наш вибір - це тільки опір", - заявив він.

 

Зокрема, американський президент Дональд трамп раніше заявив, що початок військових дій між США та Іраном стане кінцем цієї східної країни, додавши, що він готовий вести переговори з Тегераном "коли вони будуть готові".

 

Своєю чергою, Роухані порівняв дану ситуацію з війною Ірану в 1980-х роках з Іраком, коли сотні тисяч людей були вбиті, наголосивши, що уряду потрібні подібні повноваження, які їй було надано в той час для управління економікою.

 

"Ми зіткнулися з сьогоднішніми проблемами у сфері банківських і нафтових продажів, тому нам потрібно, щоб кожен зосередився і відчув умови економічної війни", - підкреслив він.

 

Раніше  Трамп заявив, що початок військових дій між США та Іраном стане кінцем цієї східної країни. "Якщо Іран хоче воювати, то це стане офіційним кінцем Ірану. Ніколи більше не погрожуйте Сполученим Штатам", - наголосив американський лідер.

 

Згодом ЄС закликав всі сторони уникати провокацій і ескалації ситуації у зв’язку з останньою заявою Трампа, який пригрозив Ірану "повним знищенням". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.