НОВИНИ

Суд арештував екс-командувача Нацгвардії

Аллерову обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою застави в майже 5 млн грн.

Солом’янський районний суд Києва 17 травня обрав запобіжний захід колишньому командувачу Національної гвардії України Юрію Аллерову, підозрюваного в участі в корупційній оборудці з нерухомістю НГУ, у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави в 4,8 млн грн.

 

Суддя Ада Педенко оголосила вступну та резолютивну частину ухвали, в якій, зокрема, йдеться “застосувати до Аллерова запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів до 12 липня, розмір застави визначити в сумі 4 млн 802 тис. 500 грн”.

 

Також в ухвалі йдеться, що заставу може сплатити як сам Аллеров, так і заставодавці.

 

До внесення застави Аллеров перебуватиме під вартою. А в разі внесення застави на нього буде покладено такі обов’язки: прибувати до детектива, прокурора, слідчого судді за першою вимогою; не відлучатися з населеного пункту, де він зареєстрований або проживає без дозволу детектива, прокурора або судді, повідомляти їх про зміну місця свого проживання; утриматись від спілкування з іншими підозрюваними, а саме з Олегом Майбородою та Алісою Гринчук. А також не спілкуватися зі свідками в його справі. Також Аллеров буде зобов’язаний здати на зберігання внутрішній та закордонний паспорти.

 

За словами судді, дана ухвала може бути оскаржена впродовж п’яти днів в апеляційному суді.

 

Як зауважив журналістам по завершенню засідання сам Аллеров, в нього таких коштів немає, і що він буде просити їх у своїх родичів.

 

Те саме заявили і його адвокати, які зазначили, що у Аллерова є 800 тис. грн і 60 тис. долл., що не достатньо для застави.

 

Стосовно оскарження даної ухвали в апеляційному суді, то і прокурори, і адвокати повідомили, що визначаться з цим після отримання повного тексту ухвали.


Як повідомлялося, Порошенко звільнив командувача Національної гвардії України Юрія Аллерова 7 травня. 

 

14 травня детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затримали колишнього командувача Національної гвардії України за підозрою у заволодінні майном Головного управління Нацгвардії на 81,64 млн грн. 

 

Також 14 травня НАБУ повідомило трьом особам про підозру у заволодінні майном Головного управління Нацгвардії на 81,64 млн. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.