НОВИНИ

  ▪   Андрій Голуб

Вакарчук представив членів своєї команди

Серед них є колишні чиновники та активісти.

Під час представлення власного політичного проекту ''Голос'' Святослав Вакарчук представив п'ятьох членів команди. Це сталося у вівторок, 16 травня під час акції на Старокиївській горі у столиці.

 

''Я б хотів представити вам декількох членів команди. Просто для того, щоб ви розуміли, що таке партія ''Голос'', - заявив Вакарчук.

 

Після цього до музиканта на сцену вийшли низка публічних осіб, про яких Вакарчук сказав кілька речень.

 

Зокрема біля Вакарчука стали Юлія Клименко (екс-заступник міністра економіки Айвараса Абромавичуса), Ярослав Юрчишин (екс-виконавчий директор Transparency International Ukraine), Андрій Шараскін (колишній актор і режисер та боєць ДУК ‘’Правий сектор’’), кардіолог Юрій Соколов та Соломія Бобровська (екс-заступник голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі).

 

"Це не перша пятірка і не список... але я вам можу обіцяти одне, коли партія Голос оприлюднить свій список, то ви побачите, що це і є справжня зміна. Я вам обіцяю'', - додав Вакарчук.

 

Разом із тим прес-секретар Вакарчука Вікторія Хоменко перед початком акції представила зазначених осіб як членів нинішньої команди фронтмена ‘’Океану Ельзи’’, але наголосила, що це не означає їхнього обов’язкового висунення в парламент по списках нової політсили.

 

Нагадаємо, лідер гурту ‘’Океан Ельзи’’ Святослав Вакарчук вирішив балотуватися на майбутніх виборах до Верховної Ради на чолі партії ‘’Голос’’. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.