НОВИНИ

Адвокат поінформував про стан здоров'я Сенцова

Зокрема, за словами Дмитра Дінзе, політвязень поправився до 90 кг.

Адвокат українського політв'язня Олега Сенцова розповів про стан здоров'я свого підзахисного. Про це у середу, 15 травня, Дмитро Дінзе повідомив "Крим.Реалії".

 

За словами адвоката, Сенцов почуває себе відмінно, він поправився до 90 кілограмів. Дінзе зазначив, що зараз психологічний стан у Сенцова "відмінний уналідок того, що він постійно займається чимось творчим".

 

"Що стосується фізичного стану, то вже зараз не доводиться турбуватися. Зараз він поправився до 90 кілограмів і відчуває себе відмінно. Єдине, у нього є хронічні захворювання, які періодично дають про себе знати. Реабілітація пройшла успішно. Але ви майте на увазі, що це індивідуальна особливість організму. У Олега організм зміг відновитися, в інших - він може цього не зробити. Тому йому пощастило", - заявив Дінзе.

 

Як повідомлялося, 14 травня 2018 року українець оголосив безстрокове голодування, вимагаючи звільнити всіх українських політв'язнів в РФ. Однак 5 жовтня Сенцов був змушений зупинити голодування у зв'язку з загрозою "насильницького годування".

 

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року суд РФ засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі. Росія відмовила Україні у передачі політв'язня  Сенцова, оскільки розглядає кримчанина як громадянина РФ (російське громадянство було нав'язане йому після незаконної анексії Криму).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.