НОВИНИ

Моравецький назвав "расистським" напад на польського посла в Ізраїлі

Прем‘єр я Польщі відреагував на інцидент в Тель-Авіві.

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький назвав "расистським" напад на польського посла в Тель-Авіві. Про це йдеться у повідомленні у Twitter.

 

"Расистський напад на польського посла в Ізраїлі Марека Маґеровського є неприпустимою ситуацією. Ми не згодні з будь-якими актами ксенофобії, як стосовно дипломатів, так і інших громадян", - зауважив він.

 

"Польща рішуче засуджує цей ксенофобський акт агресії, насильство проти дипломатів або інших громадян не повинно толеруватися», - наголосив Моравецький.

 

Нагадаємо, 14 травня в Тель-Авіві невідомий напав на посла Польщі в Ізраїлі Марека Маґеровського. Інцидент стався біля польського посольства в Тель-Авіві. Маґеровський стояв біля посольства, коли чоловік почав фізично і словесно нападати на нього. Посол зауважив, що зі слів нападника зрозумів лише "польський, польський". Своєю чергою, польське посольство негайно подало скаргу до ізраїльської поліції, а Маґеровський подав скаргу до МЗС. Крім того, посол встиг сфотографувати нападника і його транспортний засіб, що призвело до арешту чоловіка через 90 хвилин. Так, МЗС повідомило, що чоловіка заарештували. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.