НОВИНИ

ЄСПЛ визначив дату розгляду "кримського" позову України проти Росії

Секреиаріат уповноваженого з питань Євросуду отримав відповідного листа.

Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) розгляне міждержавний позов України проти Росії щодо Криму 11 вересня 2019 року. Про це 15 травня у Facebook повідомив заступник міністра юстиції — Уповноважений у справах ЄСПЛ Іван Ліщина.

 

«Тільки що Секреиаріат уповноваженого з питань ЄСПЛ отримав листа, на який ми чекали з лютого цього року. Засідання Суду стосовно прийнятності заяви 20958/14 (по Криму) призначено на 11 вересня 2019 р.. Тримаємо кулаки та перехрещені пальці, щоб цього разу воно відбулось”, - написав він та опублікував фото частини отриманого листа.

 

 

Нагадаємо, 5 лютого 2019 року ЄСПЛ переніс слухання, заплановані на 27 лютого, щодо позову України проти РФ стосовно порушень прав людини в окупованому Криму. 

 

Суддя Європейського суду з прав людини від України Ганна Юдківська повідомила, що міждержавна справа за скаргою України щодо масових порушень РФ прав людини в окупованому Криму в період анексії вже готова до розгляду, у справі має бути проведено два слухання, однак лише одне з них буде відкритим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.