НОВИНИ

Ле Пен прибула до Естонії для домовленостей з ультраправими про фракцію в Європарламенті

На питання, які її надії щодо майбутнього Європи та Естонії, Ле Пен відповіла: "Європа націй, ось моя надія".

Лідер ультраправої французької партії "Національний фронт" Марін Ле Пен прибула в Естонію для переговорів з тамтешніми євроскептиками щодо формування фракції у Європейському парламенті. Про це повідомляє Postimees.

 

"Зустрічаюся з керівниками EKRE (націоналістична "Консервативна народна партія", - Ред.), з якими ми хочемо утворити фракцію в Європейському парламенті - разом з Маттео Сальвіні, "Австрійської партією свободи", а також з нашими фламандськими, данськими і фінськими друзями", - заявила Ле Пен журналістам.

 

Зокрема, щодо Криму Ле Пен лаконічно зазначила, що кожна держава має право вільно вершити свою дипломатію.

 

На питання, які її надії щодо майбутнього Європи та Естонії, вона відповіла: "Європа націй, ось моя надія".

 

Так, у вівторок, 14 травня, Марін Ле Пен зустрічається в естонському парламенті з керівниками EKRE. Очільники обговорять питання, пов'язані з ЄС, безпекою, відносинами НАТО і Росії, а також Крим.

 

Нагадаємо, новий міністрів фінансів Естонії Мартін Хельме заявив, що хоче зберегти в Естонії "чистоту раси" і використовує жести, які використовують прихильники теорії домінування білої раси. Хельме під час прийняття присяги в квітні 2019 року використовував жест, який використовував терорист, що вбив в Новій Зеландії 50 осіб.  Як і його батько, лідер націоналістичної "Консервативної народної партії" (EKRE) Март Хельме, він хоче, щоб Естонія була вільною від усіх інших національностей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.