НОВИНИ

ОБСЄ зафіксувала систему глушіння мобільного зв'язку під окупованою Горлівкою

Міжнародні спостерігачі вже неодноразово повідомляли про виявлення різноманітних типів російських систем з постановки радіоперешкод та радіоелектронної боротьби.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала 11 травня на околиці окупованої Горлівки вантажівку військового типу ("Урал") зі встановленою на щоглі системою глушіння мобільного зв'язку. Про це повідомляється в опублікованому у понеділок, 13 травня, звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

 

"11 травня Місія зафіксувала 1 вантажівку військового типу ("Урал") зі встановлюваною на щоглі системою глушіння мобільного зв'язку на південно-західній околиці Горлівки (у той же час команда СММ приблизно на 2 години втратила зв'язок мобільного оператора Vodafone, поки патруль не переїхав до іншого місця на відстані приблизно 2 км на схід)", - йдеться у повідомленні.

 

Як зазначається, раніше місія ОБСЄ вже неодноразово повідомляла про виявлення різноманітних типів російських систем з постановки радіоперешкод та радіоелектронної боротьби, зокрема Р330 "Житель", "Леер-3" РБ-341В, 1Л269 "Красуха-2", РБ-109A "Билина", "Торн", "Тірада-2", "Репеллент-1".

 

Нагадаємо, Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ на окупованому Донбасі у період з 3 по 5 травня зафіксувала 20 ракетних систем залпового вогню "Град", які розміщені з порушенням лінії відводу. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.