НОВИНИ

Порошенко обговорив зі Столтенбергом безпекову ситуацію в Чорному морі та на Азові

Президент підкреслив незмінність законодавчо визначеного курсу євроатлантичної інтеграції України.

Президент Петро Порошенко обговорив з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом євроатлантичний курс України, співробітництво з Альянсом для посилення безпеки в акваторії Чорного й Азовського морів та тиск на Росію з метою звільнення полонених моряків. Про це у понеділок, 13 травня, йшлося під час зустрічі лідерів у Брюсселі, повідомляє прес-служба Глави Української держави.

 

“Петро Порошенко підкреслив незмінність законодавчо визначеного курсу євроатлантичної інтеграції України, який має потужну підтримку в українському суспільстві”, - йдеться в повідомленні.

 

 

Глава держави також висловив сподівання, що держави-члени Альянсу підтримають євроатлантичні прагнення України, яка готова вже сьогодні розпочати виконання Плану дій щодо членства в НАТО.

 

У цьому контексті було наголошено на важливості наступного Саміту Альянсу в Лондоні для фіксації євроатлантичних амбіцій України.

 

Крім того, на зустрічі відзначено важливість подальшого розвитку практичного співробітництва України з НАТО, передусім з метою посилення безпеки в акваторії Чорного та Азовського морів, а також підкреслено необхідність посилення тиску на Росію з метою звільнення полонених українських моряків.

 

Як повідомлялося, генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг заявив, що розцінювати прагнення України та Грузії стати членами НАТО як провокацію проти Росії дуже небезпечно, це те саме, що прийняти світовий порядок, в якому править сильний, який вирішує, що можуть, а що не можуть робити його сусіди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.