НОВИНИ

Трамп висунув КНР ультиматум щодо торгової угоди

Зокрема, президент США пригрозив Пекіну, що американські компанії будуть змушені покинути Китай.

Президент США Дональд Трамп висунув Китаю ультиматум щодо торговельної угоди, зокрема, він пригрозив Пекіну тим, що американські компанії будуть змушені покинути Китай на користь інших країн. Про це Трамп написав на своїй сторінці у Twitter.

 

Він також заявив про дорожнечу китайського експорту для США.

 

"Я відкрито заявляю голові Сі (Цзіньпіну, - Ред.) та всім моїм численним друзям в Китаї, що Китаю буде дуже боляче, якщо ви не укладете угоду, тому що компанії будуть змушені покинути Китай заради інших країн. Занадто дорого купувати в Китаї. У вас була угода, майже завершена, але ви відступили", - заявив Трамп.

 

Нагадаємо, 10 травня у Сполучених Штатах Америки набуло чинності підвищення ставок ввізного мита для деяких груп товарів з Китаю.

 

5 травня Трамп заявив, що Вашингтон підніме до 25% тарифи на імпортовану з Китаю продукцію.

 

3 грудня 2018 року Трамп повідомив про прогрес у відносинах США і Китаю. 

 

Як повідомлялося, 14 листопада 2018 року віце-президент США Майк Пенс заявив, що якщо Китай не змінить свою зовнішню політику, то країну може чекати "холодна війна" зі Штатами. 

 

Раніше стало відомо, що Китай скасував переговори з питань безпеки зі США на високому рівні, які були заплановані на середину жовтня з головою Пентагону Джеймсом Меттісом і державним секретарем Майклом Помпео. 

 

17 вересня 2018 року Трамп  оголосив  про запровадження нових штрафних мит проти товарів з Китаю загальною вартістю у 200 мільярдів доларів.

 

Згодом уряд Китаю пообіцяв запровадити мита на товари зі США у відповідь на нові американські мита.

 

 23 серпня 2018 року набули чинності мита у розмірі 25% на товари, ввезені в США з Китаю, загальна вартість яких оцінюється в 16 мільярдів доларів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.