НОВИНИ

Новий естонський міністр заявив, що хоче зберегти в своїй країні "чистоту раси"

Мартін Хельме повідомив, як вирішувати, хто може жити в його країні, кажучи: "Якщо він чорний, вишліть його назад".

Новий міністрів фінансів Естонії Мартін Хельме, який 16 травня вперше візьме участь у зустрічі міністрів фінансів єврогрупи в Брюсселі, хоче зберегти в Естонії "чистоту раси" і використовує жести, які використовують прихильники теорії домінування білої раси. Про це повідомляє американське видання Bloomberg.

 

Так, 43-річний Мартін Хельме під час прийняття присяги в квітні 2019 року використовував жест, який використовував терорист, що вбив в Новій Зеландії 50 осіб.  Як і його батько, лідер націоналістичної "Консервативної народної партії" (EKRE) Март Хельме, він хоче, щоб Естонія була вільною від усіх інших національностей.

 

 

Як відомо, EKRE, третя за величиною партія країни, має зв'язки з політичними друзями в сусідній Фінляндії та східноєвропейських країнах і подала заявку на приєднання до націоналістичної групи Сальвіні.

 

Зокрема, у березні він наполягав на своєму попередньому поясненні питання, як вирішувати, хто може жити в його країні, кажучи: "Якщо він чорний, вишліть його назад".

 

Випускник факультету історії, який був депутатом з 2015 року після того, як очолював видавництво, Хельме одного разу сказав місцевому виданню, що він "абсолютно невмілий в математиці" і "навіть не може грати в карти, тому що не може вираховувати прийоми".

 

Нагадаємо, у листопаді 2018 року компанія Facebook заблокувала рекламну кампанію штабу президента Сполучених Штатів Дональда Трампа напередодні проміжних виборів до Конгресу, визнавши її расистською та антиміграційною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.