НОВИНИ

Трамп відреагував на виклик сина на допит у Сенат США

Президента США заявив, що його син вже достатньо звітував перед комітетом.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп прокоментував виклик Комітету з розвідки Сенату на допит старшого сина Дональда Трампа-молодшого. Про це повідомляє Deutsche Welle.

 

Зокрема, попри той факт, що сам факт виклику до Сенату не було офіційно підтверджено, американський лідер відреагував на нього у своїй заяві та висловив здивування рішенням комітету.

 

"Мій син - дуже добра людина, він дуже важко працює. Остання річ, яка йому потрібна, - це Вашингтон", - зауважив глава Білого дому, додавши, що його син вже достатньо звітував перед комітетом Сенату.

 

Раніше низка американських ЗМІ повідомили з посиланнями на джерела, що комітет хоче допитати Трампа-молодшого. Наприклад, інформаційне агентство AP відзначило, що сенаторів зацікавили його попередні свідчення, які він 2017 року давав у справі про російське втручання у президентські вибори. Наголошується, що доповідь спецпрокурора Роберта Мюллера у даній справі згадує суперечності у свідченнях Трампа-молодшого сенатському комітету та тому, що деякі свідки розповіли слідчим.

 

Крім того, агентство Reuters з посиланнями на власні джерела повідомило, що найвірогідніше Трамп-молодший відмовиться давати свідчення та скористається п'ятою поправкою до американської конституції, яка дозволяє не давати свідчення проти себе.

 

Нагадаємо, 18 квітня генеральний прокурор США Вільям Барр передав в Сенат доповідь спеціального прокурора Роберта Мюллера, який очолював розслідування ймовірного втручання Росії у президентські вибори 2016 року.  За словами Барра, уряд РФ намагався втрутитися в американські вибори. "Однак завдяки ретельному розслідуванню спецпрокурора ми тепер знаємо, що російські оперативники, які здійснювали ці схеми, не співпрацювали з президентом Трампом або кампанією Трампа", - зауважив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.