НОВИНИ

У США набуло чинності підвищення мит на товари з Китаю

Зазнаається, що ставки ввізного мита зросли з 10% до 25%.

У Сполучених Штатах Америки набуло чинності підвищення ставок ввізного мита для деяких груп товарів з Китаю. Про це повідомляє Deutsche Welle.

 

Зокрема, нові митні тарифи почали діяти з п'ятниці, 10 травня. Так, ставки ввізного мита зросли з 10% до 25% і стосуватимуться 5700 найменувань товарів з Китаю  річним обсягом імпорту 200 мільярдів доларів США.

 

Водночас напередодні митна служба США підтвердила завершення всіх підготовчих заходів для запровадження нових ставок мита. 

 

Наголошується, що нові митні тарифи набули чинності саме тоді, коли у Вашингтоні перебуває делегація з Пекіна на чолі з віце-прем'єром Держради КНР Лю Хе, яка веде переговори щодо нової торговельної угоди.

 

Своєю чергою, у міністерстві торгівлі КНР пригрозили вжити "необхідних заходів у відповідь" на дії Білого дому. 

 

Нагадаємо, 5 травня Трамп заявив, що Вашингтон підніме до 25% тарифи на імпортовану з Китаю продукцію.

 

3 грудня 2018 року Трамп повідомив про прогрес у відносинах США і Китаю. 

 

Як повідомлялося, 14 листопада 2018 року віце-президент США Майк Пенс заявив, що якщо Китай не змінить свою зовнішню політику, то країну може чекати "холодна війна" зі Штатами. 

 

Раніше стало відомо, що Китай скасував переговори з питань безпеки зі США на високому рівні, які були заплановані на середину жовтня з головою Пентагону Джеймсом Меттісом і державним секретарем Майклом Помпео. 

 

17 вересня 2018 року Трамп  оголосив  про запровадження нових штрафних мит проти товарів з Китаю загальною вартістю у 200 мільярдів доларів.

 

Згодом уряд Китаю пообіцяв запровадити мита на товари зі США у відповідь на нові американські мита.

 

 23 серпня 2018 року набули чинності мита у розмірі 25% на товари, ввезені в США з Китаю, загальна вартість яких оцінюється в 16 мільярдів доларів. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.