НОВИНИ

Заміна Йованович. Демократи в Конгресі США заявили, що рішення є політично мотивованим

На думку конгресменів, від'їзд Йованович "шкодить американським інтересам і підриває американську дипломатію".

Лідер демократів у Палаті Представників Сполучених Штатів Америки Стені Хойєр і голова Комітету з міжнародних справ Еліот Енгель звернулись до адміністрації американського президента Дональда Трампа з вимогою відмінити рішення про достроковий від'їзд із Києва посла Марі Йованович. Про це йдеться у заяві конгресменів.

 

"Посол Йованович - відданий державний службовець і дипломат найвищого рівня, який представляв Сполучені Штати як при республіканських, так і при демократичних адміністраціях. Рішення відкликати її - удар по політичним позиціям. Зрозуміло, що це рішення було політично мотивованим, оскільки союзники президента Трампа приєдналися до іноземних акторів у лобіюванні за звільнення посла", - йдеться у зверненні.

 

Наголошується, що від'їзд Йованович лише за кілька місяців до закінчення її перебування в Україні "шкодить американським інтересам і підриває американську дипломатію".

 

Нагадємо, Йованович 20 травня завершує роботу в Україні. 11 травня посол має прилетіти до України, а вже 20 травня Йованович повернеться до Вашингтона.

 

У свою чергу, Держдеп назвав ротацію посла запланованою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.