НОВИНИ

Порошенко призначив нового командувача Об'єднаних сил

Генерал-лейтенант Сергій Наєв був звільнений з посади у ході планової ротації.

Президент Петро Порошенко у ході планової ротації звільнив з посади командувача операції Об'єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва, призначивши на його місце генерал-лейтенанта Олександра Сирського. Про це у понеділок, 6 травня, президент повідомив на зустрічі з військовослужбовцями під час робочої поїздки на Донеччину.

 

"За пропозицією міністра оборони та начальника Генштабу ЗСУ передбачена ротація керівництва ООС. Тож прийняв рішення на посаду командувача ООС призначити генерал-лейтенанта Олександра Сирського", - сказав президент.

 

 

За його словами, Сирський успішно служив на посадах від командира взводу до заступника начальника Генерального штабу - посади, яку він зараз обіймає, брав активну участь в АТО, у 2014-2015 років спершу був начальником штабу, пізніше очолював АТО.

 

Глава держави наголосив, що у складних умовах Сирський показав особисту мужність, ефективні дії з організації оборони й відбиття наступу російських військ.

 

"Я твердо переконаний, що його рівень підготовки дозволить успішно виконати поставлені завдання", - підкреслив Порошенко.

 

Водночас президент подякував за службу попередньому командувачу ОС генерал-лейтенанту Сергію Наєву.


"Вважаю, що особовий склад під керівництвом Наєва Сергія Івановича виконав поставлене мною як президентом завдання", - наголосив глава держави.

 

Нагадаємо,  16 березня 2018 року командувачем Об'єднаного оперативного штабу Збройних сил України був призначений Сергій Наєв.

 

30 квітня 2018 року президент України, Верховний Головнокомандувач Збройних сил України Петро Порошенко підписав наказ "Про початок операції Об'єднаних сил із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації на території Донецької та Луганської областей".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.