НОВИНИ

Прикордонна служба отримає 24 патрульних вертольоти і катер - Порошенко

Крім того, у 2019 році очікується укладання договорів на будівництво 22 сучасних кораблів патрульного класу.

Для Державної прикордонної служби України будуть закуплені 24 сучасних легких патрульних вертольоти та новий катер типу UMC-1000. Про це у п'ятницю, 3 травня, повідомив президент Петро Порошенко у центрі підготовки особового складу ДПСУ імені генерал-майора Ігоря Момота в Оршанці.

 

“Для прикордонної служби будуть закуплені 24 сучасних легких патрульних вертольоти. У країні реалізується 18 спільних міжнародних проектів, що стосуються удосконалення охорони кордону”, - сказав він.

 

 

 

Крім того, президент повідомив, що зараз службою впроваджуються сучасні підходи інтегрованого управління кордонами та проводяться спільні заходи з протидії транскордонній злочинності. Так, було розгорнуто Регіональне управління Морської охорони, і вже в цьому році очікується укладання договорів на будівництво 22 сучасних кораблів патрульного класу.


За словами глави держави, він дав чітке завдання прикордонникам – це імплементація до єдиного європейського та євроатлантичного безпекового простору.

 

“Впевнений, що це завдання українські прикордонники виконають”, - наголосив Порошенко.

 

Як повідомлялося, Маріупольський загін морської охорони Державної прикордонної служби України отримав модернізований катер проекту UMS-1000 для охорони Азовського моря. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.