НОВИНИ

"Газпром" оскаржить в суді Люксембургу арешт активів за заявою "Нафтогазу"

Відповідну заяву "Газпром" подав до суду 15 квітня.

Російська газова компанія "Газпром" звернулася до суду Люксембургу з проханням оскаржити арешт активів за заявою НАК "Нафтогаз України". Про це йдеться у звіті "Газпрому".

 

Зазначається, що "Газпром" з метою "захисту своїх прав" подав відповідну заяву щодо оскарження арешту своїх активів за заявою "Нафтогазу" 15 квітня 2019 року.

 

"15 лютого 2019 року НАК "Нафтогаз України" направила на адресу люксембурзьких підрозділів найбільших банків і "Газ Капітал С.А." (дочірня компанія "Газпрому" - ред.) Повідомлення про арешт будь-якої заборгованості і активів ПАТ "Газпром" в місті Люксембург. "Газпром" 15 квітня звернувся до суду міста Люксембург із заявою про оскарження арешту і вступ в процес", - йдеться в звіті.

 

Як повідомлялося, Англійський комерційний суд 15 березня заборонив Газпрому виводити активи з Англії та Нідерландів.

 

Нагадаємо, 28 лютого 2018 року Нафтогаз отримав остаточне рішення Стокгольмського арбітражу щодо транзиту, відповідно до якого суд зобов`язав Газпром виплатити Нафтогазу 4,63 млрд дол. За результатами розгляду двох справ Газпром винен українській компанії 2,56 млрд дол.

 

26 грудня 2018 року головний виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко повідомив, що на початку 2019 року стартують судові засідання щодо примусового стягнення активів російського ВАТ "Газпром" у Нідерландах та Великій Британії.

 

9 січня 2019 року головний виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко повідомив, що у Високому суді міста Амстердам завершилися слухання щодо стягнення активів російського ВАТ "Газпром", які були заарештовані в Нідерландах. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.