НОВИНИ

Клімкін заявив, що готовий обговорювати спільну роботу із Зеленським

Глава МЗС зазначив, що не збирається відступати від політичної і дипломатичної лінії, яку Україна проводила в останні п'ять років.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін не виключив переговорів з новообраним президентом Володимиром Зеленським щодо продовження роботи на посаді. Про це повідомляє "Європейська правда".

 

"Це завжди залежить від двох речей: від спільного бажання і спільних пріоритетів, як ми бачимо їх виконання. Я маю свої цінності, свої принципи і переконання. Якщо вони будуть збігатися і буде спільне бажання, про це ми будемо розмовляти", - зауважив він.

 

Водночас глава українського дипвідомства відзначив, що не збирається відступати від політичної і дипломатичної лінії, яку Україна проводила в останні п'ять років.

 

Раніше Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд привітав Володимира Зеленського з перемогою на президентських виборах в Україні та висловив сподівання на продовження співпраці у сфері реформ, зокрема, судової. Також свої вітання висловила канцлер Німеччини Ангела Меркель, заявивши, що для неї важлива стабілізація України та мирне врегулювання конфлікту. Крім того, Зеленського привітав президент США Дональд Трамп, підтвердивши підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

 

Нагадаємо, після опрацювання понад 95% протоколів на виборах президента України Володимир Зеленський набирає 73,16% голосів, Петро Порошенко – 24,5%. Своєю чергою, за результатами голосування на закордонному виборчому окрузі більшу частину голосів отримав Порошенко (54,73%), за Зеленського проголосували 43,78% виборців.Чинний президент уже визнав свою поразку на виборах і заявив, що готовий допомагати Зеленському в перехідний період, але водночас пообіцяв йому сильну опозицію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.