НОВИНИ

ЗРК, гаубиці і міномети. У Польщі показали впровадження планів з модернізації армії

Успіхом є виробництво самохідних гаубиць калібру 155 мм Krab і перших у світі самохідних мінометів калібру 120 мм Rak.

Незважаючи на відсутність фінансових ресурсів, проблеми з дотриманням термінів і якості, Польща намагається наздогнати світ. Інноваційні технології, що виникають у деяких оборонних компаніях, сьогодні успішно конкурують на світових ринках. Про впровадження планів з модернізації польської армії розповідає портал wnp.pl.

 

Так, відомі хіти польської збройової індустрії включають радіолокацію, цифрову комунікацію, оптоелектронне обладнання, а також переносні ракетно-зенітні комплекси Grom і Piorun, безпілотні літальні апарати та системи "антидрон".

 

Разом з тим, успіхом є також виробництво самохідних гаубиць калібру 155 мм Krab і перших у світі самохідних мінометів калібру 120 мм Rak. Також добре оцінюється гвинтівка Grot з сімейства "Модульної системи стрілецької зброї" (MSBS).

 

Водночас моряки, які в останні роки вважають, що вони служать у найзанедбаніших умовах модернізації збройних сил, можуть похвалитися розробленими тральщиками ORP Kormoran, обладнання яких не відрізняється від кращих союзних підрозділів цього типу.

 

Своєю чергою, наприкінці 2017 року був підписаний контракт на поставку двох сучаснихтральщиків, разом з трьома пакетами матеріально-технічного забезпечення та рятувальним кораблем.

 

Також у 2017 році Міністерство оборони похвалилося, що за останні два роки було укладено 250 контрактів на модернізацію збройних сил на суму майже 20 мільярдів злотих, у тому числі 160 контрактів у польській промисловості на суму понад 13 мільярдів злотих. Перші партії карабінів MSBS Grot вже прибули в армію. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.