НОВИНИ

Стало відомо, коли оприлюднять остаточний варіант "мовного закону"

За словами нардепа, голова Верховної ради підпише закон після розгляду постанов про скасування закону.

Кінцевий проголосований варіант "мовного закону" - законопроекту "Про функціонування української мови як державної" буде оприлюднено на сайті Верховної ради після того, як документ підпише голова ВР Андрій Парубій. Про це у повідомив глава комітету з питань культури та духовності Микола Княжицький.

 

Він зазначив, що нардепи вже ознайомилися з кінцевим варіантом закону.

 

"Кінцевий варіант законопроекту був розданий депутатам перед голосуванням. Той, який голосувався, був на сайті. А то, що вже проголосовано, як я розумію, після того, як голова Верховної ради його підпише, він з'явиться на сайті", - заявив Княжицький.

 

За словами нардепа, голова Верховної ради підпише закон після розгляду постанов про скасування закону.

 

"Є три дні для того, щоб подали постанову про оскарження закону. Одна з них була подана. Її має розглянути регламентний комітет. Потім вона має бути проголосована в залі. Якщо вона не збере голосів, голова тоді підпише", - повідомив Княжицький.

 

Як повідомлялося, Верховна Рада у четвер, 25 квітня, ухвалила у другому читанні законопроект №5670-д "Про забезпечення функціонування української мови як державної". Відповідне рішення підтримали 278 народних депутатів.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.