НОВИНИ

60% жителів окупованого Донбасу вважають себе громадянами України - опитування

Водночас 5% назвали себе громадянами так званих "Л/ДНР".

5% жителів тимчасово окупованих території Донецької та Луганської областей уважають себе громадянами так званих "Л/ДНР", водночас 60% назвали себе громадянами України. Як передає кореспондент Тижня, про це свідчать результати опитування, проведеного на КПВВ "Гнутове", "Новотроїцьке", "Майорськ" та "Станиця Луганська" Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва, презентовані у четвер, 25 квітня. 

 

 

Зазначається, що опитування проходило протягом 4-23 березня, вибірка становила 800 респондентів.

 

Водночас директор "Демініціатив" Ірина Бекешкіна зазначила, що опитані на КПВВ громадяни не можуть представляти інтереси всіх, хто проживає на окупованій території, адже вони так чи інакше підтримують зв'язки з Україною.

 

"Але якщо вирішувати їхні проблеми, то вони впливатимуть на тих, хто лишився в окупації", - сказала Бекешкіна.

 

Як повідомлялося, 24 квітня у Росії спростили процедуру надання російського громадянства жителям так званих "Донецької та Луганської народних республік". "Встановити, що особи, які постійно проживають на території окремих районів Донецької та Луганської областей України, мають право звернутися із заявою про приймання в громадянство Росії у спрощеному порядку", - йдеться в указі Путіна. Заяву про отримання громадянства РФ мають розглядати впродовж трьох місяців після подачі документів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.