НОВИНИ

У КМІС прокоментували так зване опитування щодо "виходу" Галичини з України

Соціологи зауважують, що регулярно проводять заміри рівня підтримки сепаратизму чи автономії окремих регіонів України.

У Київському міжнародному інституті соціології прокоментували дослідження, яке проводилося у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях. Про це повідомляє КМІС.

 

Як зазначили в КМІС, опитування проводилося на замовлення тижневика "Дзеркало тижня". Подібне дослідження проводилося навесні 2014 році у східних регіонах України.

 

"Опитування мало на меті, навпаки, виявити прояви сепаратизму, якщо вони є у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській Областях. КМІС не поширював нічого в інтернеті, а лише наші інтерв'юери особисто опитували людей. Хтось з респондентів сфотографував та поширив анкету в мережі", - йдеться в заяві.

 

Соціологи зауважують, що українські соціологи регулярно проводять заміри рівня підтримки сепаратизму чи автономії окремих регіонів України.

 

"Якщо хтось знає спосіб, як досліджувати поширеність сепаратистських настроїв населення без такого роду запитань, напишіть, будь ласка, ми з задоволенням перейдемо на цю методику", - йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо,  співробітники Служби безпеки у Львівській області проводять перевірку за фактом поширення "опитування" щодо "перспектив регіону", зокрема пропозицій створення "окремої незалежної держави" чи "приєднання до іншої держави". 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.