НОВИНИ

Путін спростив видачу російських паспортів жителям окупованого Донбасу

Президент Російської Федерації підписав відповідний указ у середу, 24 квітня.

У Росії спростили процедуру надання російського громадянства жителям так званих "Донецької та Луганської народних республік". Про це йдеться в указі президента РФ Владіміра Путіна від 24 квітня, опублікованому на його офіційному сайті.

 

 

"Встановити, що особи, які постійно проживають на території окремих районів Донецької та Луганської областей України, мають право звернутися із заявою про приймання в громадянство Росії у спрощеному порядку", - йдеться в указі.

 

Заяву про отримання громадянства РФ мають розглядати впродовж 3 місяців після подачі документів.

 

Як зазначається, поправки в закон "Про громадянство Російської Федерації", що дозволяють президентові РФ надавати російське громадянство окремим категоріям іноземців за спрощеною схемою, набули чинності наприкінці березня 2019 року.

 

У відповідності з ними російське громадянство можуть у пільговому режимі отримувати люди з країн "зі складною суспільно-політичною і економічною ситуацією, а також з держав, де відбуваються збройні конфлікти і зміна режиму".

 

Як повідомлялося, так зване "керівництво" самопроголошених Донецької та Луганської "народних республік" заявило про поетапну видачу російських паспортів. 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.