НОВИНИ

Прем'єр Італії пообіцяв Зеленському підтримку у врегулюванні війни на Донбасі

Джузеппе Конте висловив сподівання, що під час президентства Зеленського "співпраця між Римом і Києвом може бути посилена".

Прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте привітав Володимира Зеленського з перемогою на президентських виборах України, запевнивши у підтримці з боку Риму щодо врегулювання війни на Донбасі. Про це йдеться на сайті італійського уряду.

 

"Шановний президенте, з нагоди вашого обрання на посаду президента України, я хотів би висловити щирі вітання Вам від свого імені і уряду Італії", - йдеться у заяві.

 

"Дружні зв'язки між нашими країнами мають давне коріння і з роками змогли перерости в плідне політичне, економічне та культурне партнерство на інституційному рівні та між нашими громадянськими суспільствами, - зауважив Конте.

 

Зокрема, він висловив сподівання, що під час президентства Зеленського "співпраця між Римом і Києвом може бути посилена".

 

"Саме в цьому дусі я хотів би запевнити вас у підтримці з боку моєї країни у врегулюванні конфлікту в східних регіонах України та у зміцненні шляху реформ, необхідних для майбутнього вашої країни", - наголосив він.

 

"Бажаю вам усіх успіхів у виконанні свого мандату, я щиро вітаю вас", - додав очільник.

 

Раніше Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд привітав Володимира Зеленського з перемогою на президентських виборах в Україні та висловив сподівання на продовження співпраці у сфері реформ, зокрема, судової. Також свої вітання висловила канцлер Німеччини Ангела Меркель, заявивши, що для неї важлива стабілізація України та мирне врегулювання конфлікту. Крім того, Зеленського привітав президент США Дональд Трамп, підтвердивши підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

 

Нагадаємо, після опрацювання понад 95% протоколів на виборах президента України Володимир Зеленський набирає 73,16% голосів, Петро Порошенко – 24,5%. Своєю чергою, за результатами голосування на закордонному виборчому окрузі більшу частину голосів отримав Порошенко (54,73%), за Зеленського проголосували 43,78% виборців.Чинний президент уже визнав свою поразку на виборах і заявив, що готовий допомагати Зеленському в перехідний період, але водночас пообіцяв йому сильну опозицію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.