НОВИНИ

Розвідники морського спецназу ЗСУ відпрацьовують ведення ближнього бою в трюмах кораблів

Вказаний етап навчання є четвертою частиною тренувань дій на воді, в яких беруть участь бійці центру останнім часом.

Бійці 73-го морського центру спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних сил України в рамках тренувань VBSS (visit, board, search and seizure) в складі абордажних груп відпрацьовують ведення ближнього бою (Close Quarter Battle, CQB). Про це у середу, 24 квітня, повідомляється на сторінці 73-го центру у Facebook.

 

 

"Абордажні групи Морського центру відпрацьовують CQB, що передбачає контакт на надзвичайно близьких дистанціях між противниками в умовах замкненого простору, недостатнього освітлення та незнайомих приміщень", - йдеться у повідомленні.

 

У прес-службі центру зазначають, що особливістю ближнього бою на кораблях у трюмах є те, що він може відбуватися в приміщеннях без освітлення, або в умовах, коли команда веде боротьбу за живучість корабля.

 

"У випадку розвідників Морського центру місце дії - трюм кораблів, на яких відпрацьовуються дії в рамках тренувань VBSS", - йдеться в інформації.

 

 

Згідно з повідомленням, цей етап навчання є четвертою частиною тренувань дій на воді, в яких беруть участь бійці центру останнім часом.

 

Так, 12 квітня бійці центру в рамках бойової підготовки відпрацьовували висадку на судна повітряним шляхом із метою захоплення, що є однією з основних складових морських абордажних дій.

 

17 квітня бійці 73-го морського центру спецпризначення розпочали першу частину навчання діям на воді із захоплення суден силами абордажних груп у рамках тренувань VBSS.

 

"Основою під час дій на воді насамперед є робота в команді та індивідуальний професіоналізм. Незалежно від того, наскільки кваліфікованою є абордажна група в своїх індивідуальних навичках і здібностях, якщо немає навичок роботи в складі злагодженого підрозділу, операція може завершитися провалом", - прокоментували тоді тренування в центрі.

 

 

18 квітня стартувала друга частина навчання діям на воді, в рамках якої розвідники Морського центру в складі абордажних груп відпрацьовували навички в рамках VBSS.

 

22 квітня бійці відпрацьовували третю частину навчальної програми з дій на воді, під час якої у відкритому морі в складі абордажних груп навчалися захопленню суден.

 

Зазначимо, 73-й морський центр спеціального призначення сформовано на базі 7-ї окремої бригади спеціальних операцій. Морський центр складається з трьох складових - Морська компонента, Повітряно-десантна і Сухопутна. Дислокується в м. Очакові Миколаївської області.

 

Як повідомлялося, у вівторок, 23 квітня, на Київському суднобудівному підприємстві ПАТ "Завод "Кузня на Рибальському“" відбувся урочистий спуск першого середнього розвідувального корабля, який збудовано для потреб Військово-Морських Сил Збройних Сил України на замовлення оборонного відомства. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.