НОВИНИ

Зять Трампа заявив, що розслідування Мюллера зашкодило США більше, ніж втручання РФ

За словами Джареда Кушнера, розслідування за останні два роки мало більший вплив на американську демократію.

Високопоставлений радник Білого дому, зять американського президента Дональда Трампа Джаред Кушнер заявив, що розслідування спеціального прокурора Мюллера щодо втручання Росії у вибори 2016 року завдало більше шкоди для політики Сполучених Штатів Америки, ніж саме втручання. Про це повідомляє американське видання The Hill.

 

Зазначається, що дана заява прозвучала під час Саміту 2019 Time 100.

 

"Росіяни просто купили місця для рекламних оголошень у Facebook, щоб посіяти розбрат у суспільстві, і це жахлива річ. Але я думаю, що розслідування і всі ці спекуляції за останні два роки мали значно більший вплив на нашу демократію, ніж кілька оголошень на Facebook", - зауважив він.

 

Наголошується, що це перше публічне інтерв'ю Кушнера після випуску повної доповіді Мюллера.

 

Раніше стало відомо, що рейтинг Трампа впав до рекордного у 2019 році рівня після публікації розслідування спеціального прокурора Роберта Мюллера щодо втручання Росії в американські вибори президента 2016 року.

 

Нагадаємо, 18 квітня генеральний прокурор США Вільям Барр передав в Сенат доповідь спеціального прокурора Роберта Мюллера, який очолював розслідування ймовірного втручання Росії у президентські вибори 2016 року.  За словами Барра, уряд РФ намагався втрутитися в американські вибори. "Однак завдяки ретельному розслідуванню спецпрокурора ми тепер знаємо, що російські оперативники, які здійснювали ці схеми, не співпрацювали з президентом Трампом або кампанією Трампа", - зауважив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.