НОВИНИ

Розкрадання "Укроборонпрому". ДБР проводить слідчі дії у НАБУ

Співробітниками ДБР проходить виїмка документів.

Державне бюро розслідувань проводить слідчі дії в будівлі Національного антикорупційного бюро. Про це повідомляють у НАБУ.

 

"ДБР проводить слідчу дію. То вони можуть коментувати. Ми не можемо. Вони ж розслідування здійснюють", - повідомили в НАБУ.

 

У НАБУ підтвердили, що обшуки проходять по справі корупції в "Укроборонпромі". Зокрема, є ухвала суду. Однак, в ДБР не пояснюють, по якій справі проводять слідчі дії.

 

"Обґрунтовуючи подане клопотання сторона кримінального провадження вказує, що першим слідчим відділом Другого управління організації досудових розслідувань (Управління з розслідування злочинів, вчинених працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя) Державного бюро розслідувань здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42019000000000512 від 05.03.2019 за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 368, ч. 2 ст. 364 КК України", - йдеться в ухвалі суду..

 

За словами прес-секретаря генпрокурора, бюро розслідувань під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України проводить обшуки в НАБУ в рамках розслідування справи про можливе одержання хабарів правоохоронними органами за закриття справ про розкрадання в "Укроборонпромі".

 

Зазначається, що співробітниками ДБР проходить виїмка документів.  Причина у тому, що інформація Головної військової прокуратури, направлена до НАБУ в березні 2017 року, не отримала розвитку у розслідуванні.

 

"ДБР оцінює бездіяльність керівництва НАБУ після отримання матеріалів Військової прокуратури та нереагування на відомості, що містилися в направлених документах. Також перевіряється інформація про позаслужбові стосунки керівництва НАБУ із третіми особами, які можуть свідчити про навмисне нерозслідування кримінального провадження по розкраданням в "Укроборонпромі", зокрема через ТОВ "Отпимумспецдеталь", - йдеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.