НОВИНИ

  ▪   Алла Пушкарчук

"Йдемо перемагати на парламентських". Біля АП відбулася масштабна акція вдячності Порошенку

Очікувалося, що на акцію збереться близько трьох тисяч громадян, однак прийшло значно більше.

У понеділок, 22 квітня, у Києві біля Адміністрації президента пройшла акція "Дякую, Петре", яку організували виборці Петра Порошенка для того, щоб подякувати президенту за все зроблене протягом п'яти років його каденції . Про це повідомляє кореспондент Тижня.

 

 

Попередньо очікувалося, що на акцію збереться близько трьох тисяч громадян. Однак, людей прийшло значно більше: ущент заповнена площа перед адміністрацією, а також лишалися люди за воротами на Банковій.
 

О 19:30 до громадян вийшов Петро Порошенко. Насамперед він подякував присутнім за підтримку, зокрема, за флешмоб у Facebook, де люди на своїх аватарках розміщували надпис "дякую". Глава держави наголосив, що з такою командою "ми обов'язково переможемо".

 

 


 

"І разом ми йдемо перемагати вже цієї осені на парламентські вибори, а через 5 років повернемось на Банкову", - заявив Порошенко.
 

Зауважимо, що у відповідь на це люди почали скандувати "через рік". На що президент відповів "через рік, так через рік", що одразу ж підхопила публіка.

 

Крім того, Порошенко ще раз наголосив, що головне - не втратити країну і все те, що було зроблено упродовж п'яти років.

 

 

Підсумовуючи, президент повідомив, що підготовку до наступних президентських виборів в Україні він розпочинає вже зараз.

 

 

Зазначимо, що під час промови Петра Олексійовича люди постійно скандували "дякуємо", "найкращий", "разом і назавжди", "пишаємося" і т.д. Також декілька разів присутні співали гімн України.

 

 

 

Нагадаємо, після опрацювання понад 95% протоколів на виборах президента України Володимир Зеленський набирає 73,16% голосів, Петро Порошенко – 24,5%. Своєю чергою, за результатами голосування на закордонному виборчому окрузі більшу частину голосів отримав Порошенко (54,73%), за Зеленського проголосували 43,78% виборців.Чинний президент уже визнав свою поразку на виборах і заявив, що готовий допомагати Зеленському в перехідний період, але водночас пообіцяв йому сильну опозицію.

 

Як повідомлялося, у неділю, 21 квітня, в Україні пройшов другий тур президентських виборів 2019, виборчі дільниці для голосування відкрилися о 8 ранку. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.