НОВИНИ

Окупанти передали українській стороні 60 засуджених - Денісова

Загалом з грудня 2018 року по квітень 2019 вдалося перемістити з окупованої частини Луганської області 195 громадян України.

У понеділок, 22 квітня, у місті Щастя Луганської області представники окупаційної адміністрації передали українській стороні 60 засуджених. Про це повідомила Уповноважена ВР України з прав людини Людмила Денісова у Facebook. 

 

 

"Зараз у містечку Щастя завдяки проведеним перемовинам нам передали 60 громадян України, які перебували в пенітенціарних установах Луганської області та на момент окупації Донбасу були затримані або відбували покарання за скоєні злочини", написала омбудсмен.

 

Також Денісова нагадала, що загалом за період з грудня 2018 року по квітень 2019 вдалося перемістити з окупованої частини Луганської області 195 громадян України. З них вже 34 особи звільнені.

 

 

"Я готова забрати усіх громадян України, хто бажає переміститися на контрольовану Урядом України територію для продовження відбування покарання", - додала Уповноважена з прав людини.

 

Як повідомлялося, 20 березня, у місті Щастя Луганської області представники окупаційної адміністрації передали українській стороні 60 засуджених. Про це у середу, 20 березня, повідомила Уповноважений ВР України з прав людини Людмила Денісова у Facebook. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги