НОВИНИ

Російська Федерація відправила на Донбас нових кураторів - офіцер ЗСУ

Росія посилює контроль над місцевими бойовиками і підрозділами через їх низький морально-психологічний стан і небажання захищати рубежі так званих "республік".

На окупований Донбас прибули нові куратори з Російської Федерації для того, щоб контролювати місцевих бойовиків терористичних організацій "Л/ДНР". Про це у понеділок, 22 квітня, з посиланням на інсайдерську інформацію повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц" у Facebook.

 

"В окремі підрозділи 1-го і 2-го Армійських корпусів окупантів прибули групи з-поміж кадрових військовослужбовців РФ для посилення контролю над підрозділами", – повідомив Штефан.

 

Також, за його словами, у більшості окупаційних військ до 14 травня введено посилений "казармовий режим".

 

"За інсайдерською інформацією, куратори з РФ вирішили посилити контроль за бойовиками з місцевого населення і підрозділами, у зв'язку з низьким морально-психологічним станом і небажанням останніх захищати рубежі фейкових республік. На час особливих заходів звільнення, залишення розташування, лікарняні, відпустки і відрядження заборонили", – пише офіцер.

 

Як повідомлялося, у неділю, 21 квітня, незаконні збройні формування на Донбасі двічі відкривали вогонь у бік українських військових, один боєць дістав поранення. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.