НОВИНИ

Гройсман проголосував на виборах президента України.

У коментарях журналістам, прем'єр зауважив, що кожен українець обирає сьогодні своє майбутнє.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман проголосував у другому турі на виборах президента України.

 

“Я глибоко переконаний у тому, що ці вибори пройдуть відповідно до високих демократичних стандартів. Всі українці сьогодні обирають майбутнє, я тільки бажаю єдиного, щоб це майбутнє було успішним, щоб надії кожного виправдалися”, - сказав Гройсман журналістам.

 

Він висловив переконання, що в будь-якому разі Президент, парламент і уряд мають взаємодіяти, якщо йдеться про інтереси держави.

 

Відповідаючи на запитання представників ЗМІ про наміри брати участь у виборах до Верховної Ради, він сказав: ”Коли визначуся, то повідомлю”.

 

Раніше проголосував кандидат у президенти України Володимир Зеленський.

 

Нагадаємо, у неділю, 21 квітня, в Україні проходить другий тур президентських виборів 2019, виборчі дільниці для голосування відкрилися о 8 ранку. 

 

Національний екзит-пол під час другого туру президентських виборів проведуть три соціологічні центри: фонд "Демократичні ініціативи", Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) і Центр Разумкова. Результати станом на 18.00 неділі будуть опубліковані о 20.00, остаточні дані - о 22.00.

 

Як повідомлялося, 19 квітня на НСК «Олімпійський» відбулися дебати кандидатів на пост президента України Порошенка та Зеленського.

 

Перший тур виборів президента України відбувся 31 березня. У ньому, за офіційними результатами Центральної виборчої комісії, Зеленський отримав 30,24% або понад 5,7 млн голосів виборців, Петро Порошенко - 15,95% або трохи понад 3 млн голосів.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.