НОВИНИ

У ЦВК пояснили, чому не відкрилась виборча дільниця на лінії розмежування

За словами голови ЦВК Тетяни Сліпачук, у списках виборців дільниці перебуває 192 виборці.

Представники виборчої дільниці у Лебединському Волноваського району Донецької області відмовляються виконувати свої обов’язки через небезпеку на виборах президента України. Про це у неділю, 21 квітня, повідомила голова ЦВК Тетяна Сліпачук під час брифінгу.

 

"Стосовно тієї дільниці, я маю на увазі виборчу дільницю № 140379 округу № 60. Треба враховувати, що ця дільниця знаходиться на лінії розмежування. Дільниця знаходиться в складному районі. Вони не хочуть їхати туди і виконувати функції, які вони мають виконувати зараз", - повідомила Сліпачук.

 

За її словами, наразі неможливо перенести дільницю для голосування в інше місце.

 

"Вона в іншому місці відкритися не може. Ми зробимо все для того, щоб вона відкрилась у тому місці, де вона є. Ми знаходимось в постійному контакті з главою Донецької ВЦА. Ми вирішемо цю проблему, щоб люди змогли проголосувати", - додала голова ЦВК.

 

За її словами, у МВС назвали неправильні дані. Адже у списках виборців дільниці перебуває лише 192 виборці.

 

"31 березня на цій дільниці виявили бажання проголосувати лише четверо виборців", - заявила Сліпачук.

 

Як повідомлялося, в Україні у Донецькій області станом на ранок не відкрилась одна виборча дільниця, через що поліція порушила кримінальну справу за статтею 157.

 

Нагадаємо, у день другого туру президентських виборів 2019, 21 квітня, виборчі дільниці для голосування відкрилися о 8 ранку. 

 

Своєю чергою, у другому турі президентських виборів 2019 вже проголосував кандидат у президенти України Володимир Зеленський.

 

Національний екзит-пол під час другого туру президентських виборів проведуть три соціологічні центри: фонд "Демократичні ініціативи", Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) і Центр Разумкова. Результати станом на 18.00 неділі будуть опубліковані о 20.00, остаточні дані - о 22.00.

 

Як повідомлялося, 19 квітня на НСК «Олімпійський» відбулися дебати кандидатів на пост президента України Порошенка та Зеленського.

 

Перший тур виборів президента України відбувся 31 березня. У ньому, за офіційними результатами Центральної виборчої комісії, Зеленський отримав 30,24% або понад 5,7 млн голосів виборців, Петро Порошенко - 15,95% або трохи понад 3 млн голосів.