НОВИНИ

Доповідь Мюллера. Рейтинг Трампа обвалився до найнижчого у році рівня

Рейтинг президента США впав на три пункти відразу після публікації доповіді спецпрокурора.

Рейтинг президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа впав до рекордного у 2019 році рівня після публікації розслідування спеціального прокурора Роберта Мюллера щодо втручання Росії в американські вибори президента 2016 року. Про це свідчать результати опитування Reuters/Ipsos

 

За даними агентства, рейтинг Трампа впав на три пункти відразу після публікації доповіді Мюллера.

 

Так, у березні 2019 року діяльність Трампа схвалили 43% опитаних, а 15 квітня цей показник був на рівні 40%. Водночас після публікації доповіді рейтинг Трампа впав до 37%.

 

Зокрема, роботою президента США незадоволені 56% респондентів, 40% вважають, що Трампу потрібно оголосити імпічмент. Також 47% опитаних мериканців виступили за те, щоб він пішов у відставку.

 

Крім того, опитування виявило, що 50% американців погодилися, що "Трамп або хтось з його кампанії працював з Росією для впливу на вибори 2016 року", і 58% погодилися, що президент "намагався зупинити розслідування російського впливу на його адміністрацію".

 

Нагадаємо, 18 квітня генеральний прокурор США Вільям Барр передав в Сенат доповідь спеціального прокурора Роберта Мюллера, який очолював розслідування ймовірного втручання Росії у президентські вибори 2016 року.  За словами Барра, уряд РФ намагався втрутитися в американські вибори. "Однак завдяки ретельному розслідуванню спецпрокурора ми тепер знаємо, що російські оперативники, які здійснювали ці схеми, не співпрацювали з президентом Трампом або кампанією Трампа", - зауважив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.