НОВИНИ

Глава ОБСЄ закликав продовжити переговори щодо великоднього перемир'я

Мирослав Лайчак підкреслив необхідність не тільки відновити перемир'я, але і домовитися про стале і незворотне припинення вогню.

Чиний голова ОБСЄ Мирослав Лайчак висловив глибоке співчуття з приводу того, що Тристороння контактна група та її робоча група з питань безпеки не змогли домовитися про великоднє перемир'я на Донбасі. Про це у п'ятницю, 19 квітня, повідомляється на сайті ОБСЄ.

 

Він підкреслив необхідність не тільки відновити перемир'я, але і домовитися про стале і незворотне припинення вогню.

 

"Кожен день люди на сході України відчувають труднощі. Обов'язок сторін - гарантувати безпечне та надійне середовище, і це є ключовою умовою для будь-якого позитивного розвитку, включаючи поліпшення важкої гуманітарної ситуації", - сказав Лайчак.

 

Глава ОБСЄ також закликав сторони продовжити переговори, щоб досягти і зберегти прихильність припиненню вогню.

 

Як повідомлялося, під час переговорів у форматі тристоронньої контактної групи (ТКГ) не вдалося узгодити ініціативу України щодо оголошення великоднього перемир'я, оскільки Російська Федерація відмовилася взяти відповідальність за дотримання тиші.

 

Раніше президент Петро Порошенко повідомив, що великоднє припинення вогню на Донбасі увійде в силу 18 квітня за умови забезпечення його виконання з боку Російської Федерації. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.