НОВИНИ

Ендрю Вілсон: Дії Зеленського певною мірою визначатиме команда

Проте цікавішим є питання, чи хочуть виборці шоумена, щоб він став політиком.

Принципи цього кандидата у президенти України Володимира Зеленського радше поверхові, схематичні. А це означає, що його дії певною мірою визначатиме команда, яка наразі є збірною з давніх друзів, людей із «Кварталу 95», осіб, пов’язаних з Ігорем Коломойським, а можливо, і з іншими олігархами, медіа-професіоналів, політтехнологів, як-от Дмитро Разумков. Таку думку в інтерв’ю Тижню висловив  британський історик та політолог Ендрю Вілсон.

 

«Після перемоги Зеленського в першому турі до його штабу захоче долучитися більше людей. Надто багато західних експертів зосередилося лише на тріо Данилюк — Абромавичус — Лещенко. Сподіваюся, що до команди приєднається більше реформаторів, однак наразі це невідомо», — сказав він.

 

Проте, зауважив Вілсон, цікавішим є питання, чи хочуть виборці Зеленського, щоб він став політиком.

 

«Можливо, у своєму президентстві Зеленський буде дещо схожий на Трампа. У тому сенсі, що останній насправді не є президентом-виконавцем. Він ледачий. Трамп виявляє активність у Білому домі вражаюче мало часу. Він або нічого не робить, або керує своєю компанією, чим справді насолоджується. Зеленський не ледар, але, можливо, теж забажає займатися своїм шоу. І питання в тому, скільки часу він витрачатиме на виконання своїх обов’язків президента», — припустив політолог.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.